Bayern Mníchov 1-0 Manchester United: Jose Mourinho varuje pred

Javi Martinez viedol domov víťazom druhej polovice, aby dal Bayernu víťazstvo v zápase, ktorému dominovali. "Môj generálny riaditeľ vie, čo chcem, a mám ešte niekoľko dní na to, aby som počkať a uvidíme, čo sa stane," povedal Mourinho na MUTV.

liga

"Ostatné kluby, ktoré súťažia s nami, sú naozaj silné a už majú fantastické tímy, alebo masívne investujú ako Liverpool, ktorí nakupujú všetko a všetko.
"Ak nebudeme náš tím lepšie, bude to pre nás ťažké obdobie."
Veľká Británia zatiaľ podpísala troch hráčov – Brazílskeho záložníka Freda za 47 miliónov libier, portugalského obrancu Dioga Dalota a brankára tretej voľby Lee Granta.

Otvárajú sezónu Premier League proti Leicester City v Old Trafford v piatok.
Bývalý výkonný riaditeľ Peter Kenyon v nedeľu povedal, že Mourinho potrebuje nájsť spôsob, ako "vyriešiť" svoje problémy s výkonným podpredsedom Edom Woodwardom.

United nemal útočisko
United skončil svoju prípravu na novú sezónu nezaujatým spôsobom a snažil sa ohroziť cieľ Manuel Neuer.
Rýchlosť Marcusa Rashforda prinieslo hostiteľom niečo, na čo by si myslel, ale Angličan bol pre väčšinu hry izolovaný, pretože návštevníci nedokázali poskytnúť svoje dopredu s akoukoľvek skutočnou službou.
Zápasník Svetového pohára Paul Pogba, Belgicko útočník Romelu Lukaku a Anglicko dopredu Jesse Lingard boli medzi niekoľkými hráčmi chýbajúcimi od predsezónnych zápasov United.
A návrat niektorých z týchto vytvorených hviezd len posilní tím útočný potenciál tímu.

bayern

Avšak so špekuláciami o blízkej budúcnosti Anthonyho Martiala a niekoľkých ďalších, ktorí sedia v predsezóne celého klubu, nie je jasné, či bude United v oveľa silnejšej pozícii, keď otvoria svoju domácu kampaň proti Leicesteru. Ale komentáre Mourinho z predsúboru naznačujú, že stále hľadá posily.
Eric Bailly bol vylúčený v druhom polčase po kolízii so Serge Gnabrym a centrálna obrana je oblasťou, o ktorej sa údajne zaujíma portugalčina o posilnenie. Možno však bude, že výkon nedele bude zdôrazňovať rastúci záujem v poslednej tretine ihriska.