Návšteva sex privátu

Základná vec pri návšteve sex privátu https://www.privatportal.sk/ je diskrétnosť. Nechceme predsa fajn babám škodiť, že áno? 
Keď sa idete osprchovať, tak sa ozaj osprchujte celý a dôkladne, aj od baby predsa chceme, aby bola čistučká a voňavá. A k sprche ešte jedna poznámka. To, že ste si vyhonili v sprche, lebo sa rýchlo prvý krát urobíte, nie je riešenie, aby ste dlhšie vydržali. Radšej nájdite babu, pri ktorej sa môžete urobiť koľkokrát chcete. Je ich dosť, nebojte sa to spýtať, keď s ňou voláte. Moja rada, pri sprche je ľadová voda na guľky. Používali to ruskí vzpierači na okamžité zvýšenie hladiny testosterónu, keď si pred svojimi pokusmi prikladali vrecká s ľadom k prirodzeniu a to neni žart.

příprava na masáž

Komunikacia – Aby ste dostali z baby to najlepšie, treba sa zaujímať, pochváliť niečo, čo sa pochváliť dá. Každej babe dobre padne a posnaží sa viac, keď jej polichotíte a oceníte jej úsilie. Toto je úplný zázrak, keď sa to použije správne, máte zážitoko dve o tri triedy inde, ako keď sa vyvalíte na posteľ, ruky za hlavu a myslíte si: “ No dievča vymyslí niečo, čo ma bude baviť“. Ale to je prístuup skôr skupiny návštevníkov World champion, takže sa tým nebudem zaoberať. 

spolocnicka-makeu
Komunikacia 2 – V každom prípade treba babe povedať, čo máte radi, čo naopak nie, čo určite chcete, čo nechcete a čo ona považuje za prípustné a čo už nie. Dá sa to odkomunikovať za dve minúty a neozaj to stojí za to. Baba môže vycítiť, čo očakávate, ale dosť zvýšite pravdepodobnosť, že sa baba trafí, keď jej poviete, čo máte radi.