Zostaňte silní a majte veci pod kontrolou vďaka tantrickej masáži

Energia je v ľudskom živote veľmi, veľmi podstatným faktorom. Možno dokonca tým najpodstatnejším. Možno aj sami poznáte tvrdenie a viete, že „keď sa nedarí tak sa nedarí“. Môže to však mať horšie následky a podobu, ktorá je všetko, len nie humorná. Skrátka keď máme ten pocit, že veci nezvládame, sme stále v horšom psychickom stave a práve vtedy sa okolo nás všetko rúti. Práve vtedy, kedy by sme potrebovali, aby sa aspoň niečo pohlo lepším smerom, tak naschvál ide všetko dole vodou a proti nám.

Je to náhoda a náš zakliaty osud? Možno nie, možno to máme naozaj pevne vo svojich silách.

sebadôvera, energia

Pretože veci okolo nás sa vo veľkej miere odvíjajú od energie, ktorú do nich vkladáme. Ak z nás a z našej mysle k daným veciam vyžaruje negatívna energia, má to v podstate logiku, že budú mať stále negatívnejší efekt. Skrátka to nejde inak, ako sa snažiť vysielať pozitívne myšlienky. Dodať si sebadôveru a cítiť pozitívnu silu, s ktorou veci okolo nás dokážeme pohnúť lepším smerom. Určite lepším, ako keby sme sa utápali v zúfalstve, vyčerpanosti a v smútku. Pretože to plodí zas len zúfalstvo, vyčerpanie a smútok.

V stručnosti tak možno začíname chápať, že energia a ľudské sily sú v živote veľmi dôležitým faktorom. A dokonca faktorom, ktorým dokážeme v istej miere ovplyvňovať náš osud.

žena, energia

Aj preto vidím význam v masáži, ktorú predstavuje tantra masaz. Nevidím v tom niečo ako platenú erotickú službu, ktorá má za úlohu napríklad rýchly sex. Tantrické masáže síce majú erotický charakter, ale dôvodom je fakt, že musia pracovať so sexuálnou energiou. Senzuálna práca so sexuálnou energiou má následne pozitívne účinky na načerpanie nových životných síl, je to vlastne prirodzený efekt ľudskej sexuality a tantrické masáže prinesú veľmi pozitívny účinok aj bez toho, aby sme museli vravieť o sexuálnom styku. Niekedy je ich efekt dokonca ešte kvalitnejší a intenzívnejší.